Úvod » O mně

Proč mě?

Proč si vybrat právě mě?

Kvalita

Služby, které nabízíme jsou podložené mnoha roky nasbíraných zkušeností a skvělým hodnocením.

Cena za dopravu

Doprava po Praze ZDARMA vždy k první zakázce. Odvoz tiskárny a delší výjezdy poté účtujeme dle najetých kilometrů.

Jistota

Vaše kancelářská technika je u nás v dobrých rukou. Na trhu se pohybujeme od roku 1997.

Kompletní servis

Poskytujeme vše od oprav přes rozvoz tonerů do firem až po zaškolení personálu. Zdarma konzultace, posouzení rentability oprav a doporučení nové tiskárny.

Garance

Praxe 30 let v oboru. Kvalita provedení zakázky je zaručena odborností, precizností a zručností techniků.

Reference

Naše databáze čítá více než 3000 spokojených klientů, od kterých jsme obdrželi stovky pozitivních recenzí.

Osobní přístup

Naše dlouholeté spolupráce jsou založeny především na přátelském přístupu k našim zákazníkům.

Spolehlivost

Můžete se spolehnout, že co slíbíme to splníme. Spolehlivé budou i přístroje,které budete moci další roky spolehlivě užívat.

Profesionalita

V oboru jsme jako ryba ve vodě. Díky naším zkušenostem a profesionálnímu přístupu nás nic nepřekvapí.

Služby pro IT firmy

Jste IT firma? Správce sítě? Jsme schopni opravovat tiskárny Vašich klientů přímo v kancelářích a dle Vašich dispozic. Provedený servis fakturujeme přímo Vám. Preferujeme dlouhodobou a seriózní spolupráci.

Opravy na místě

Většinu problémů umíme vyřešit přímo na místě. Expresní rychloopravy poskytujeme do 24 hodin.

Rentabilita

S oblibou opravujeme starší tiskárny, které vítězí jak svou tradiční kvalitou a dlouhou životností, tak především nízkou cenou za náplně. Oprava starší tiskárny - rozumná volba.

O mně

Společnost Václav Borč – OKASSION (což se sice z angličtiny dá přeložit jako příležitost, ale ve skutečnosti to česky původně znamenalo Opravy Kancelářských Strojů, Servisní a Instruktážní Organizace NVP) poprvé vstoupila do obchodního světa v roce 1989, kdy vznikla krátce po převratu na základě intervence Úřadu předsednictva vlády, některých ministerstev a centrálních úřadů. Tehdy byl jejím ředitelem a jedniným majitelem Václav Borč st. (nar. 1950), profesionál s náležitou odbornou kvalifikací – vyučení v oboru mechanik organizačních a výpočetních strojů, maturita v oboru automatizace, měření a elektronika. Následně pak absolvoval řadu zahraničních odborných stáží u renomovaných firem. Naše společnost je zaměřena na provádění služeb v oblasti opravárenství a maloobchodního prodeje kancelářských stojů se specializací na tiskárny, kopírky, plotry  a střední kancelářskou techniku. Původně byla orientovaná na vysokou kvalitu služeb prováděnou pro nejvyšší centrální úřady a vybrané společnosti, postupem  času rozšířila služby i pro ostatní klienty, zároveň rozšířila škálu služeb a sortiment prodeje kancelářských strojů a tonerů. Zázemí služeb je v servisním středisku v lokalitě Praha 10 – Petrovice, kde se provádějí dílenské opravy. V roce 1997 do firmy vstoupil syn majitele, Václav Borč ml.(nar.1977), který rozšířil obor činnosti a přinesl do firmy nové myšlensky. V roce 2012 kompletně převzal veškeré zázemí a klientelu po svém otci, který se s námi navždy rozloučil. Strategie cenové politiky společnosti OKASSION je příznivá finančním možnostem průměrného zákazníka, což podmiňuje vysoká profesionalita, odborná kvalifikace a dlouholetá praxe v oboru (více než 30 let) jejího majitele i odborné kvality spolupracujících partnerů. V činnosti rozšířené o IT služby a AI bude dále pokračovat Borč Eliáš, syn Václava Borče ml.

Menu