Okassion - servis a oprava tiskáren, kopírek a kancelářské techniky

Servis tiskáren, kopírek
a kancelářské techniky

Objednávky oprav 605 261 211

specializace na servis již 33 let
doprava po Praze zdarma

O nás

Nejen atypické opravy veškeré kancelářské techniky a elektroniky, doplněné komplexním servisem.


Bezkonkurenční servis a služby pro kaceláře.


Samozřejmě i leccos navíc.


Společnost OKASSION (což se sice z angličtiny dá přeložit jako příležitost, ale ve skutečnosti to česky původně znamenalo Opravy KAncelářských Strojů, Servisní a Instruktážní Organizace NVP) vstoupila do obchodního světa v roce 1989, kdy vznikla krátce po převratu na základě intervence Úřadu předsednictva vlády, některých ministerstev a centrálních úřadů. Již tehdy byl jejím ředitelem současný majitel Václav Borč (nar. 1950), profesionál s náležitou odbornou kvalifikací – vyučení v oboru mechanik organizačních a výpočetních strojů, maturita v oboru automatizace, měření a elektronika. Následně pak absolvoval řadu zahraničních odborných stáží u renomovaných firem.


Naše společnost je zaměřena na provádění služeb v oblasti opravárenství a maloobchodního prodeje kancelářských stojů, se specializací na psací stroje a střední kancelářskou techniku.

Původně byla orientovaná na vysokou kvalitu služeb, prováděnou pro nejvyšší centrální úřady a vybrané společnosti v současné době rozšířila služby i pro ostatní klienty, zároveň rozšířila škálu služeb a sortiment prodeje kancelářských strojů a potřeb.

Zázemí služeb je v servisním středisku v lokalitě Praha 10 – Petrovice, kde se provádějí dílenské opravy.

Prodejna na třídě Květnového vítězství č.p. 775 na Jižním Městě je k dispozici zákazníkům pro nákup strojů a příslušenství, spotřebního materiálu, i jako vzorková prodejna, sběrna oprav a objednávek.

Strategie cenové politiky společnosti OKASSION je příznivá finančním možnostem průměrného zákazníka, což podmiňuje vysoká profesionalita, odborná kvalifikace a dlouholetá praxe v oboru (30 let) jejího majitele, i odborné kvality spolupracujících partnerů.


CO JE PRO VÁS ROZHODUJÍCÍ?

CENA, PLATBA Dostupná, dohodou. Ceníky k dispozici. Možné slevy. Opravy od 100,- Kč/hod. Platí se hotově,fakturou, i na splátky

KVALITA

GARANCE Kvalita provedení zakázky je zaručena odborností, precizností, zručností techniků, praxe 30 let v oboru kancelářská technika. Garantujeme Vám dobře provedenou práci za dobrou cenu, záruční podmínky dle o.z.

RYCHLOST, RYCHLOOPRAVY

OPRAVY NA MÍSTĚ Opravy – výjezd do 24 hodin, dílenské zak. předáváme do el.laboratoře ihned, trvá 2-3 dny. Termín dle typu opravy dohodou, sjednejte u příjmu. Většina oprav na místě u Vás. Expresní rychloopravy do 24hod

PROFESIONALITA Profesionalita dána jménem firmy,praxí, odborným vzděláním a růstem nás všech

ŠIROKÝ VÝBĚR

SLUŽBY – VŠE V JEDNOM Opravíme Vám vše od elektroniky doma i v práci, dodáme zařízení i levné repase Opravy, údržba, doplnění spotřebáku, zápůjčky, zaškolení,konzultace, kopírování, faxové a telef. služby, vazby,razítka,vizitky

VZDÁLENOST BLÍZKO VÁS Pro mnohé je dostupnost rozhodující, jsme na Praze 4 a Praze 10, dojíždíme ale všude Cesta k nám: Metro =C=, Bus 154, 271, 101

SLEVY A BONUSY Průběžně různé slevy/výprodej- viz AKCE, Stálé slevy pro ZTP, důchodce a věrnostní.

DOPRAVA A CESTOVNÉ Doprava je v I. Pražském okruhu ZDARMA, cesťáky účtujeme dle pásem/km paušálem

INFORMACE V dnešní době jsou data NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Poskytujeme je ZDARMA! nejsou-li zneužity

DOBRÉ ZACHÁZENÍ

OCHOTA,OSOBNÍ PŘÍSTUP Naše dlouholeté svazky jsou založeny na přátelském přístupu k našim zákazníkům. Dnes opomíjené heslo“ Náš zákazník náš pán“ je nám blízko. Snažíme se vyhovět, tak aby od nás každý odcházel spokojený

DOBRÉ JMÉNO

REFERENCE Jméno Borč a firmu OKASSION určitě ještě neznají všichni, ale naše databáze čítá už dnes 3000 spokojených zákazníků. Asi 100 dobrých referencí.

SPOLEHLIVOST Můžete se spolehnout, že co slíbíme to splníme. Spolehlivé budou i přístroje,které budete moci další roky spolehlivě užívat.

JISTOTA Jistotu má ten, kdo k nám přinese něco opravit a přesvědčí se že už jinam nepůjde