Okassion - servis a oprava tiskáren, kopírek a kancelářské techniky

Servis tiskáren, kopírek
a kancelářské techniky

Objednávky oprav 605 261 211

specializace na servis již 34 let
doprava po Praze zdarma

Servis kopírek
a tiskových strojů

Zabezpečujeme komplexní servis pro kopírovací a tiskové stroje. Provádíme servis veškerých značek malých i velkých kancelářských kopírek.

zobrazit informace

Služby pro firmy a domácí kanceláře

Nabízíme servis klasických černobílých kopírek a velko-tiskáren, ale i komfortních barevných tiskových kopírovacích strojů, instalace tonerů a cartridží, repase obrazových jednotek s použitím komponentů s dlouhou životností, úsporou nákladů a precizní kvalitou. Provádíme servis veškerých značek malých i velkých kancelářských kopírek. V drtivé většině opravujeme na místě. Odvoz do dílny není překážkou, disponujeme potřebnou manipulační technikou. Opravujeme moderní i starší typy. Opravujeme černé i barevné kopírky, síťové a velkokapacitní tiskárny s kopírkou.

Jezdíme i na záseky papíru, drobné závady, došlý toner přivezeme a doplníme. Firmám možnost platby na fakturu.

Každý servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profylaxe
• Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Poradenství zdarma, školení obsluhy

V případě potřeby dodáme a nainstalujeme spotřební materiál, provádíme výměny tonerů a cartridží, měníme válce za originální,nebo provedeme repasi válců dle přání a cenových mantinelů zákazníka.

Rychlost odborného zásahu technika je u velkých kopírovacích a tiskových strojů nezbytná. Porucha stroje Vás může citelně blokovat při práci.Toto máme stále na paměti, proto se snažíme výjezdy na místo organizovat v co nejkratší m čase.Zpravidla se výjezdy uskutečňují do 6 pracovních hodin.

Ceny oprav jsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální dohodu se zákazníkem. Diagnostika závady se neplatí. Po schválení ceny opravy zákazníkem účtujeme pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.Servis tiskáren, multifunkcí a faxů

Zabezpečujeme komplexní servis pro tiskárny a multifunkční zařízení s vestavěným faxem či kopírkou. Provádíme servis veškerých značek.

zobrazit informace

Opravujeme běžné laserové a inkoustové tiskárny, tiskárny formátů A4, A3 a plotery. V drtivé většině opravujeme na místě. Odvoz do dílny není překážkou, v některých případech se servisní procedura urychlí, zejména ve složitějších případech. Opravujeme moderní i starší typy. Opravujeme černé i barevné tiskárny, multifunce s vestavěnou kopírkou či faxem i samostatné faxy.

Jezdíme i na záseky papíru, drobné závady,tonery, rychle až k Vám do firmy.
AKCE Rychlý výjezd, odstranění závady, vyčištění, drobné díly - cena 999 Kč

Každý standardní servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profylaxe
• Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Poradenství zdarma, školení obsluhy

V případě potřeby dodáme a nainstalujeme spotřební materiál, provádíme výměny tonerů a cartridží, měníme válce za originální nebo provádíme repasi dle přání a cenových mantinelů zákazníka.

Rychlost a pohotová reakce musí být samozřejmostí. Dvojnásob to platí při poruše tiskárny umístěné v síti nebo pokud není možno tiskárnu úplně odstavit. Proto výjezdy na místo se snažíme načasovat v rozmezí 6 pracovních hodin.

Ceny oprav jsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální dohodu.Diagnostiku závady zákazník neplatí.Po schválení ceny opravy zákazníkem účtujeme pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.

EXKLUZIVNĚ NABÍZÍME REPASI OBRAZOVÝCH VÁLCŮ PRO ČERNOBÍLÉ A ZEJMÉNA BAREVNÉ TISKÁRNY S POUŽITÍM TECHNOLOGIÍ S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ.

PRECIZNÍ KVALITA + ROZHODUJÍCÍ CENA

NÁPLNĚ – ORIGINÁLNÍ, RENOVACE, ATYPY, OBRAZOVÉ VÁLCE. Zajišťujeme dovoz a instalaci na místě, rychle a za dobré ceny, doprava a instalace zdarma.
Ke každému toneru prohlídka stroje zdarma.Servis skartovaček
a laminátorů

Opravujeme kancelářské skartovačky a laminátory veškerých značek, malých i velkých typů.

zobrazit informace

Opravujeme kancelářské skartovačky a laminátory veškerých značek, malých i velkých typů. Opravy provádíme ve specializované dílně, pokud charakter závady umožní opravu na místě,odstraníme závadu okamžitě. Prodáváme skartovačky značky HSM.Na vyžádání poskytneme kompletní informace a doporučíme typ , který bude „pasovat“ do Vaší kaceláře. Dále opravujeme veškerou kancelářskou elektroniku. Zabýváme se opravami a udržujeme počítačky bankovek – velmi neobvyklá skupina zařízení vyžadující vysokou profesionalitu a seriozní přístup k práci.


Každý servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profylaxe • Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Likvidace neopravitelných zařízení s odborným posudkem

Rychlost a pohotová reakce musí být samozřejmostí. Na přání zákazníka výjezdy na místo realizujeme v rozmezí 6 pracovních hodin.

Ceny oprav jsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální telefonickou dohodu.Pokud je diagnostika závady rozsáhlá, zákazník diagnostiku neplatí.Po schválení ceny opravy zákazník platí pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.

19 let praxe v oboru se specializací na servis a opravyServis plotterů HP
a design-jet tiskáren

Nabízíme servis velko-tiskáren, ploterů, designjetů, barevných tiskových strojů, instalace, repase tiskových hlav s použitím komponentů s dlouhou životností, úsporou nákladů a precizní kvalitou.

zobrazit informace

Služby pro firmy a domácí kanceláře:

Nabízíme servis velko-tiskáren, ploterů, designjetů, barevných tiskových strojů, instalace , repase tiskových hlav s použitím komponentů s dlouhou životností, úsporou nákladů a precizní kvalitou.

Zabezpečujeme komplexní servis pro plotery, designety a tiskové stroje. Provádíme servis veškerých značek malých i velkých kancelářských typů. V drtivé většině opravujeme na místě. Odvoz do dílny není překážkou, disponujeme potřebnou manipulační technikou. Opravujeme moderní i starší typy.

Jezdíme i na záseky papíru a drobné závady. Firmám možnost platby na fakturu.

Každý servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profylaxe
• Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Poradenství zdarma, školení obsluhy

V případě potřeby dodáme a nainstalujeme spotřební materiál, provádíme výměny cartridží, měníme válce za originální,nebo provedeme repasi válců dle přání a cenových mantinelů zákazníka.

Rychlost odborného zásahu technika je u velkých tiskových strojů nezbytná. Porucha stroje Vás může citelně blokovat při práci.Toto máme stále na paměti, proto se snažíme výjezdy na místo organizovat v co nejkratší m čase.Zpravidla se výjezdy uskutečňují do 4 pracovních hodin.

Ceny oprav jsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální dohodu se zákazníkem. Diagnostika závady se neplatí. Po schválení ceny opravy zákazníkem účtujeme pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.Servis a rychlý výjezd na místo

Je Vaše zařízení příliž velké nebo těžké? Nemáte prostředky k odvozu Vaší porouchané techniky do dílny? Neváhejte a využijte služby rychlý výjezd na místo.

zobrazit informace

Jak jste se již mohli dočíst v ostatních rubrikách našich stránek, opravujeme převážně na místě. Přesto se vyskytují případy, kdy oprava na místě není možná. Ať již na přání zákazníka, kdy nemá ve své kanceláři zázemí či prostor k opravě či pro urychlení celé procedury. V některých případech rozsah údržby vyžaduje specializovanou dílnu. Zařízení odvezeme a přivezeme zpět bez zbytečného zdržení.

Současně nabízíme likvidace a odvoz nepotřebné techniky. Zajistíme nezbytnou podporu při posuzování technického stavu jednotlivých kusů, vypracujeme technický posudek a návrh na vyřazení. Vykupujeme prázdné tonery a zachovalé typy kopírek a tiskáren.