Úvod » Servis

Co opravujeme?

Každý servisní zásah zahrnuje:

Servis tiskáren a multifunkcí

Rentabilní opravy, údržby a komplexní servis pro všechny značky tiskáren a multifunkčních zařízení. I starší tiskárny. Mnoho závad řešíme telefonicky. Záseky papíru i drobné opravy na místě.

Dodáme a nainstalujeme spotřební materiál, tonery a inkousty, měníme válce za originální i kompatibilní, renovujeme.

Rychlost a pohotová reakce při poruše tiskárny umístěné v síti nebo pokud není možno tiskárnu úplně odpojit. Výjezd po Praze okamžitě.

Ceny oprav dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální dohodu.

SERVIS PLOTRŮ HP DesignJet

Opravy plotrů HP DesignJet – to je naše specializace. Udržovat plotry v perfektním stavu je pro nás hračka. Velmi rádi se postaráme i o ten Váš.

Dodáme a nainstalujeme inkoustové náplně a tiskové hlavy, vyčistíme celý stroj, doporučíme další interval údžby.

Ceny oprav jsou příznivé. Jsme nezávislý servis, dodáváme náhradní díly cenově dostupné a v takové kvalitě, za kterou ručíme, stejně jako za naší práci. Drahé díly umíme renovovat se zárukou nového dílu.

Dobrý servis je podložen rozsáhlou znalostní databází  našich techniků a spoluprácí s dalšími partnery v oboru.

Prověřeno letitými zkušenostmi a zpětnou vazbou od našich zákazníků, o které dlouhodobě pečujeme.

Servis kopírek a kancelářských tiskáren

Odborné opravy, údržby a servis pro velké kopírovací a tiskové stroje v kancelářích. Provádíme servis veškerých značek velkých kancelářských kopírek a skenerů do formátu A3. Jsme nezávislý servis s dlouholetou praxí v oboru.

Příznivé ceny a cenová stabilita menší firmy je jasná volba pro dlouhodobou spolupráci. Menší, ale o to spolehlivější opravář Vás příjemně překvapí rychlostí a spolehlivostí.

Výjezd na místo je služba šitá na míru zejména tehdy, pokud se vyskytne porucha na velké kopírce nebo tiskárně větších rozměrů. V případě drobných závad doporučujeme pozvat technika do kanceláře.

Také odvoz k nám. Velké kopírky děláme na místě. Někdy však rozsah údržby vyžaduje specializovanou dílnu. Zařízení odvezeme a přivezeme zpět bez zbytečného zdržení.

Menu